شما عمر مفید ایزوگام را چند سال حدس می زنید؟ یا  به اصلاح رایج با یک بار هزینه چند سال برای ما کار میکند.با دیجی بام همراه باشید تا به جواب  این پرسش ها را بررسی کنیم.با توجه به اینکه ایزوگام به عنوان عایق رطوبتی جهت محافظت ساختمان از نم و رطوبت نقش اساسی دارد. طول عمر مفید ایزوگام یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که در هنگام خرید ایروگام به آن باید توجه کرد. ایزوگام کالای با دوامی است و در صورت خرید ایزوگام با کیفیت و مناسب و  نصب اصولی و  رعایت شرایط نگهداری و تعمیرات پس از نصب  در صورت نیاز حداقل۱۰  سال به خوبی از ساختمان شما در برابر نم و رطوبت محافظت می کند.

عوامل موثر بر عمر مفید ایزوگام

مهمترین و اصلی ترین عاملی که با طول عمر مفید ایزوگام رابطه مستقیمی دارد کیفیت ایزوگام است . ایزوگام با کیفیت از مواد درجه یک تولید شده در نتیجه دوام و استحکام بالایی نسبت به ایزوگام بدون کیفیت دارد.علاوه بر کیفیت مناسب مواد به کاررفته در ایزوگام تخصص وفرمول اختصاصی تولید شرکت تولید کننده نقش مهمی در کیفیت ایزوگام دارد.

در مرحله پس از انتخاب و خرید ایزوگام درجه یک و بادوام باید نسبت به نصب ایزوگام اقدام کنیم .در صورتی که بهترین و مقاوم ترین ایزوگام را خریداری کنیم اما در مرحله نصب به نکاتی همچون زیر سازی سطح مورد نظر .و رعایت هم پوشانی عایق در حین نصب و تجربه و مهارت نصاب رعایت نشود عمر مفید ایزوگام کاهش می یابد .

مراقبت و تعمیرات به موقع ایزوگام ظول عمر آن را تا حد زیادی افزایش می دهد .پس از نصب ایزوگام نیز باید اقداماتی جهت مراقبت و نگهداری عایق نصب شده انجام شود .مثلا  در تابستان قبل از راه اندازی کولر نسبت به عدم نشت آب کولر مطمئن شوید. ناودانها را چک کنید که مسدود نباشند تا در صورت بارش ، آب باران  و برف بر روی پشت بام جمع نشود . از تماس ایزوگام با مواد اسیدی جلوگیری شود چون باعث خوردگی و سوراخ شدن ایزوگام می گردد  .همچنین باید از برخورد اشیا تیز و برنده که باعث پارگی بافت ایزوگام و نفوذ آب به آن می گردد جلوگیری شود.

یکی دیگر از عوامل موثر بر عمر مفید ایزوگام شرایط آب و هوایی و نوع ایزوگام مناسب آن منطقه  و محل نصب است .هر نوع ایزوگام برای استفاده در شرایط اقلیمی خاصی تولید شده است برای مثال در مناطق سردسیر باید حتما از ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر استفاده شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمبنه ایزوگام ،قیمت ایزوگام،روشهای نصب با کارشناسان دیجی بام تماس بگیرید.

دیجی بام مفتخر است با بهره گیری از تجربه و سابقه کار با برند های معتبر تولید کننده ایزوگام استاندارد . شما را در زمینه نصب ایزوگام استاندارد یاری نماید.

☎متخصصین و کارشناسان دیجی بام، به صورت آنلاین و تلفنی آماده مشاوره و پاسخگویی به شما هستند. تا شما را در انتخاب بهترین ایزوگام یاری رسانند.


همین حالا با ما تماس بگیرید!

دفتر تهران : 02177702349

کارخانه :     08644224433