چرا  در اکثر برند های ایزوگام ،کلمه دلیجان هم جزیی از آن است ؟  شهر ایزوگام کجاست ؟سوال جالبی است .به نظر شما بین نامگذاری دلیجان و ایزوگام چه رابطه ای وجود دارد؟دلیجان کجاست ؟  دیجی بام همراه شما خواهد بود و در این متن  به سوالات پاسخ میدهیم .

دلیجان کجاست ؟

دلیجان  یکی از شهرستان های استان مرکزی است .شهرستان دلیجان به دلیل قرار گرفتن در شاه راه ارتباطی کشور٬ شهری کاملا شناخته شده است .شهرستان دلیجان از شمال با  قم،از جنوب با اصفهان ،از شرق با کاشان و از غرب با شهرستان محلات در ارتباط است . شهرستان دلیجان از نظر صنعتی ٬جایگاه ممتازی برخوردار است .دلیجان در زمینه تولید فرش ماشینی ،وجود کشتارگاه ها و مرغداری ها،تولید الیاف و پلی استر،شرکت های تولیدکننده پودرهای معدنی و کارخانجات متعدد تولید ایزوگام و عایق رطوبتی دارای سابقه است.تمرکز کارخانجات متعدد در این شهر کوچک منجر شد دلیجان به کانون کار و اشتغال در استان تبدیل شود و مهاجرین از شهر ها و استان های همجوار برای کار به دلیجان بیایند .

دلیجان ،شهر ایزوگام

شهر دلیجان قطب اصلی تولید ایزوگام در ایران است .به جرات می توان اظهار کرد که بیش از ۷۵٪ ایزوگام کشور در این شهرستان تولید و توزیع می گردد.به دلیل سابقه دیرینه این شهر در تولید ایزوگام ،امروزه در تبلیغات و جزیی از برند ایزوگام و خدمات نصب و خرید و فروش ایزوگام ،نام دلیجان هم جز لاینفک شده است .دلیجان شهر ایزوگام ایران است .دلیجان را می توان مهدایزوگام ایران نامید .

متاسفانه شاهد آن هستیم که برخی شرکت ها از نام دلیجان برای محصولات خود سو استفاده می کنند .برخی از این شرکت ها در خارج از دلیجان به تولید ایزوگام می پردازند اما  ادعا می کنند کارخانه در دلیجان فعالیت میکند .پیشنهاد می کنیم برای اطمینان قبل از خرید ایزوگام ٬حتما در مورد پیشینه شرکت و کیفیت محصولات آن تحقیق کنید.

دیجی بام ،شما را در انتخاب بهترین ایزوگام یاری خواهد نمود.

برای دریافت مشاوره رایگان آنلاین و تلفنی با ما در تماس باشید.