قیمت ایزوگام میتواند با قیمت نصب و بدون نصب همراه باشد. در واقع قیمت ایزوگام بدون نصب کمتر از حالت اولیه است و با توجه به نوع برند متفاوت است.

همان طور که می دانید ایزوگام به عنوان یک عایق برای سطوح مختلف مانند پشت بام ساختمان، استخر، تراس و غیره است .که می‌تواند به عنوان یک عایق مناسب برای رطوبت و نم مورد استفاده قرار بگیرد. در واقع به کمک ایزوگام می‌توان به راحتی از نفوذ آب به درون سطوح مختلف جلوگیری کرد . این امر برای حفظ ثبات ساختمان و مکان‌های مختلف دارای اهمیت است. یکی از مسائل مهم در زمینه استفاده از ایزوگام قیمت روز آن است که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

نمونه بار بام گستر دلیجان

نمونه بار ارسالی بام گستر برای پروژه مجتمع مسکونی تهران-شمال

ایزوگام در انواع مختلف وجود داشته که کاربردهای فراوانی دارد و برای سطوح مختلف به عنوان یک عایق مناسب عمل می‌کند. برندهای مختلف ایزوگام با توجه به نحوه تولید آن‌ها و همچنین هزینه تمام شده‌ای که دارند، می‌توانند دارای قیمت‌های متنوع باشند. در این مقاله قصد داریم تا در مورد قیمت روز ایزوگام و همچنین روش محاسبه قیمت ایزوگام مطالب مفیدی را قرار دهیم. اگر می‌خواهید در این باره بیشتر بدانید بهتر است تا انتها همراه ما باشید.

قیمت روز ایزوگام

انتخاب بهترین ایزوگام و همچنین استفاده از یک ایزوگام مناسب بستگی به مکان استفاده‌ی شما دارد. در واقع شما باید توجه داشته باشید که ایزوگام را برای چه مکانیمی‌خواهید مورد استفاده قرار ‌دهید. قیمت ایزوگام می‌تواند با قیمت نصب و بدون نصب همراه باشد، در واقع قیمت ایزوگام بدون نصب کمتر از حالت اولیه است و با توجه به نوع برند انتخابی متفاوت است.

از انواع ایزوگام‌های موجود در بازار می‌توان به انواع تک لایه، دو لایه و سه لایه اشاره کرد که کیفیت تولید آنان متفاوت است. افراد با توجه به تنوع ایزوگام‌های موجود در بازار و همچنین نیاز خود یک مدل مناسب را انتخاب می‌کنند. به صورت کلی با توجه به برند تولیدیو همچنین نوع مکان مورد استفاده ایزوگام، می‌توان بیان کرد که نصب ایزوگام از متری 18 هزار تومان شروع شده و تا متری 25 هزار تومان به بالا ادامه دارد.

نمونه ارسالی ایزوگام سینابام دلیجان

نمونه بار ارسالی سینابام برای پروژه مجتمع تجاری تهران

روش محاسبه قیمت ایزوگام

یکی از نکات مهم در زمان نصب ایزوگام روش محاسبه قیمت ایزوگام است که برای افراد دارای اهمیت بوده و باید به صورت اصولی محاسبه شود. در واقع باید توجه داشته باشید که قیمت ایزوگام بر اساس متراژ ایزوگامی بوده که بر روی سطوح مختلف نصب می‌شود. در نصب ایزوگام، متراژ سطح مورد نظر نبوده و جزو موارد محاسبه شده برای قیمت ایزوگام نیست. اگر بخواهید به صورت کلی روش محاسبه قیمت ایزوگام را فرا بگیرید بهتر است به مثال زیر توجه کنید:

به عنوان نمونه شما قصد دارید تا یک آپارتمان 200 متری را ایزوگام کنید .می‌خواهید در مورد میزان ایزوگام مصرفی و قیمت آن اطلاعات مفیدی کسب کنید. باید بدانید که در وهله‌ی اول سطح پشت بام شما مورد محاسبه قرار می‌گیرد . این امر به عنوان یک اصل اولیه در ایزوگام است. اگر پشت بام 200 متری داشته باشید قطعاً به 240 متر ایزوگام نیاز خواهید داشید. در واقع شما باید 20 درصد به متراژ پشت بام و فضای خود اضافه کنید تا میزان دقیق ایزوگام مورد استفاده تعیین شود.

نمونه بار ارسالی سراپوش جهت پروژه مسکونی مازندران-ساری

در نتیجه شما برای یک پشت بام 200 متری حدوداً نیاز به 240 متر مربع ایزوگام خواهید داشت. دلیل اختلاف به دست آمده به خاطر نصب دو رول ایزوگام در کنار یکدیگر . باعث می‌شود تا به عنوان یک عایق مناسب عمل کند. حال شما پس از محاسبه میزان ایزوگام مورد نظر می‌توانید با توجه به برند انتخابی خود هزینه کل را به آسانی به دست بیاورید. اگر بخواهید ایزوگام را بدون نصب در نظر بگیرید قطعاً هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

 

سخن پایانی

ایزوگام به عنوان یک پوشش مناسب برای سطوح مختلف در نظر گرفته می‌شود که جنس آن از قیر و الیاف بوده . به وسیله گرما به هم چسبیده می‌شود. شما برای این که بتوانید از محیط‌های خود در برابر نفوذ آب و نم جلوگیری کنید قطعاً به ایزوگام نیاز خواهید داشت. به صورت کلیعمر ایزوگام بالای ده سال بوده و برای ساختمان‌های امروزی بسیار ضروری است.

قیمت ایزوگام با توجه به برند انتخابی شما تعیین می‌شود و شما می‌توانید ایزوگام را در برندهای مختلف از بازار تهیه کنید. نحوه محاسبه قیمت ایزوگام مصرفی شما با توجه به متراژ ساختمان‌تان تعیین می‌شود. اگر بخواهید برای یک محیط بزرگ ایزوگام تهیه کنید .باید بعد از اندازه گیری محیط، 20 درصد به آن اضافه کنید تا مقدار دقیق ایزوگام مصرفی تعیین شود.سپس می‌توانید با توجه به برند انتخابی خود هزینه کل را محاسبه کنید.

قیمت روز ایزوگام , نصب ایزوگام , خرید ایزوگام , ایزوگام درجه یک , ایزوگام صادراتی , نصاب ایزوگام , فروش ایزوگام سینا بام , خرید ایزوگام شرق

 

☎متخصصین و کارشناسان دیجی بام، به صورت آنلاین و تلفنی آماده مشاوره و پاسخگویی به شما هستند .تا شما را در انتخاب بهترین ایزوگام یاری رسانند.


همین حالا با ما تماس بگیرید!

دفتر تهران : 02177702349

کارخانه :     08644224433